30 Kasım -0001  |  Bariyer  |  0 Yorum

Hidrolik Mantar, bariyer yoğun güvenlik gerektiren yerlerde, Bina ve tesis ana giriş kapılarında, Alışveriş merkezlerinde, Elçilik ve konsolosluklarda, Banka müdürlüklerinde, limanlar, rafineriler, cezaevlerinde kullanıldığı gibi, Belediyelerin Yayalaştırma projelerinde kullandığı, araç trafiğine kapatılan cadde ve sokaklarda kullanılan yerden çıkan hidrolik yada pnomatik silindir sistemlerdir.

Kullanımı, montajı kolay ve bir o kadar da sağlam yapısı ile güvenlidir.Hidrolik Mantar Bariyerler, Uzaktan kumanda, buton, kartlı geçiş , ogs li geçiş ve Plaka okuma sistemi ile entegre çalışabilecek şekilde üretilmektedir. Hidrolik Mantar bariyer Sistemi projelere göre istenilen çap ve yükseklikte üretilebilir. Emniyet Sistemi fotosel veya Loop dedektör bağlanabilir.

Zincir Bariyer, araç zincir üzerinden araç geçiş yaptıktan sonra zincir tekrar gerilir. Güvenlik önlemi zincir bariyere ve araçlara zarar gelmesini engeller.

› Mantar Bariyer Fiyatları ve Daha Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.
Yorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!


Yorum Gönder

guvenlik
Haber & Duyuru | ELAZIĞ OTOMATİK KAPI

30 Kasım -0001  |  Fotoselli kapı  |  0 Yorum Fotoselli cam kapılar; Otel,hastane,mağaza,fabrika, alış veriş merkezleri ve dahabirçok yer için tercih edilmektedir.Cam ile estetiğin birleştiği bu kapılar giriş çıkışın yoğun olduğu yerlerde fonksiyonel özellikleri ile ihtiyaca cevap vermektedir.

Özellikle yaya giriş çıkışının yoğun olduğu oteller, akaryakıt istasyonları, alış veriş merkezleri, hastaneler, iş merkezleri süper marketler vb. binalarda hızlı açma kapama sağlayan kapı tipleridir. Yana kayar fotoselli kapılar olarak da bilinen bu kapılar, radarlarının bir cisim hareketi algıladığında açılması ve ayarlanabilir kısa süre içinde kapanması sebebiyle tercih edilirler.
Otomatik yana kayar fotoselli kapılar, iç ortamla, dış ortamı; hem hava akımı açısından, hem toz ve rüzgar girişini engelleyerek kontrollü bir şekilde böler. Bu kullanım şekli isletmelerde ısı tasarrufu da sağlamaktadır.
Radarlı kayar kapı sesiz çalışır ve engellere karşı güvenliği mevcuttur. Radarlı kapı tek kanat veya çift kanat olarak hazırlanabilir. Radarlı kayar kapı canlı ve cansız bütün cisimlere duyarlı ve aktif-infraret sistemi ile çalışmaktadır. Çok fonksiyonlu kullanıma uygundur.
Yorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!


Yorum Gönder

guvenlik